MU.04

Józefów ul. Muzyczna, nowy dom w cichym sosnowym zakątku

Dom jednorodzinny z pełnym piętrem w zabudowie bliźniaczej, połączony tylko garażem, na urokliwej, zalesionej sosnami, działce o powierzchni ok. 750 m2. Cicha, leśna lokalizacja. W otoczeniu same nowe rezydencje.
Stan deweloperski. Dwie pełne, kondygnacje bez skosów.
Pow. użytkowa - 177 m2, w tym garaż 17 m2.

Salon otwarty na jadalnię i kuchnię, 5 sypialni, 3 łazienki, 2 pom. gosp., garaż na 1 samochód oraz miejsce postojowe przed garażem.

Budynek wzniesiony z materiałów wysokiej jakości, staranne wykończony według indywidualnego projektu. Bardzo funkcjonalny rozkład wnętrza. Projektu budynku umożliwia przesunięcie wszystkich wewnętrznych ścian działowych, co za tym idzie dowolną zmianę układu i funkcjonalności pomieszczeń.

Ściany zewnętrzne wykonane z pustaka ceramicznego (typu Porotherm). Budynek ocieplone styropianem grafitowym 20 cm (o wysokiej izolacyjności termicznej). Okna PCV z potrójnymi szybami i wentylacją. Brak mostków termicznych. Niski koszt ogrzewania budynku.

Dach z blachy na rąbek w kolorze grafitowym. Elegancka, wpasowana w otoczenie elewacja z elementami drewna. Teren ogrodzony, utwardzone podjazdy. Budynek wyposażony w instalacje: elektryczną, alarmowa, wodno-kanalizacyjna, grzewczą gazowa, internetową, RTV.

Ogrzewanie podłogowe w łazienkach, kuchni oraz wiatrołapie. Woda z własnego ujęcia, szambo 10m3, gaz i prąd z sieci miejskiej. W planach jest doprowadzenie kanalizacji miejskiej i wody miejskiej. Droga asfaltowa znajduje się około 300 metrów od inwestycji.

DOM GOTOWY JESZCZE W TYM ROKU!
DOGODNE ZASADY FINANSOWE - 10 % zadatku, pozostała cześć przy ostatecznej umowie sprzedaży. Bezpośrednia sprzedaż - bez prowizji i bez podatku PCC.

Uwaga: przedstawiony opis i propozycja cenowa nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Rzut parteru

Rzut piętra

* Kolorem zielonym oznaczono ściany działowe z możliwością przesunięcia.

Przekrój


Usytuowanie na działce

Inwestycja realizowana jest w miejscowości Józefów znajdującej się na trasie z Warszawy do Otwocka (około 21 km od centrum Warszawy), przy ul. Muzycznej (boczna, krótka uliczka od ul. Łąkowej). Dojazd droga szutrową, droga asfaltowa kończy się około 300 metrów od inwestycji.

Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą transportem drogowym i kolejowym (pociągi do Warszawy, co 10-15 minut). Józefów posiada dobrą infrastrukturę miejską, w tym szkoły, przedszkola itp. Z uwagi na planowany przebieg południowej obwodnicy autostradowej (przez Ursynów) w ciągu roku miejscowość znacząco zyska na lokalizacji bo spowoduje wzrost cen nieruchomości. Dojazd do Wilanowa, czy Ursynowa, zabierze wówczas 10 - 15 minut.


Pokaż Józefow na większej mapie